]> Vrouwelijke Commandant Patrouille de France | Ministerie van Defensie

Ministerie van Defensie. Ga naar hoofdmenu / submenu / content / zoekveld.

  1. Luchtmacht
  2. Actueel
  3. Nieuwsberichten

Vrouwelijke Commandant Patrouille de France

19 juni 2010, 15.16 uur

De show van Patrouille de France staat garant voor sensatie (Foto: ministerie van Defensie)Het Franse demoteam dat tijdens de Luchtmachtdagen een spectaculaire vliegshow vertoonde, staat sinds begin dit jaar onder leiding van Commandant Virginie Guyot. Zij is daarmee de eerste vrouwelijke leader van dit befaamde demoteam.

Guyot vloog van 2002 tot 2008 met de Mirage F1 voor het 2/33 verkenningssquadron te Reims. Zij heeft ruim 2000 vlieguren met dit tactische verkenningstoestel op haar naam staan.

Demonstratieteam

Patrouille de France is eenĀ aerobatic demonstratieteam van de Franse luchtmacht. Het is een van de oudste en ervaren demonstratieteams. Het team vliegt met Dornier Alpha Jets.

Guyot benadrukte dat de demonstratie alleen mogelijk is door teamwork van de vliegers en onderhoudsmonteurs van Patrouille de France.


Sociale Media

Achtergrondinformatie