]> Nieuwste landmachtcommercial kan 2 kanten op | Ministerie van Defensie

Ministerie van Defensie. Ga naar hoofdmenu / submenu / content / zoekveld.

  1. Landmacht
  2. Actueel
  3. Nieuwsberichten

Nieuwste landmachtcommercial kan 2 kanten op

30 augustus 2010, 14.49 uur

Still uit de nieuwe 'Geschikt/Ongeschikt'-campagne gericht op technisch perosneel. - Foto: ministerie van DefensieDe landmacht lanceert vandaag zijn nieuwste wervingscampagne. Bijzonder aan het ‘geschikt/ongeschikt’ filmpje, gericht op technisch personeel, is dat de online kijker bepaalt hoe het afloopt.

Het filmpje gaat over een jongeman die tijdens een hoosbui met autopech strandt in een naargeestig bos. De kijker kiest zelf of hij de aanpak van geschikt landmachtpersoneel wil bekijken of die van ongeschikte werknemers. De kijker ziet dus ook welke gevolgen verschillende reacties kunnen hebben. Als je jezelf kunt redden, ook onder onverwachte en moeilijke omstandigheden, dan vindt de landmacht je in ieder geval helemaal geschikt.

Primeur

Hoe het met de door pech getroffen automobilist afloopt, is te bekijken via de bijgevoegde link. Om een tipje van de sluier op te lichten: iemand die stevig in zijn schoenen staat en de geschikte keuze maakt, kan daar de rest van zijn leven plezier van hebben. Abonnees van de digitale nieuwsbrief Het Vizier hadden afgelopen woensdag al de primeur en keken massaal naar beide varianten.


Sociale Media