]> Defensie sluit contract voor baanbemiddeling | Ministerie van Defensie

Ministerie van Defensie. Ga naar hoofdmenu / submenu / content / zoekveld.

  1. Home
  2. Actueel
  3. Nieuwsberichten

Defensie sluit contract voor baanbemiddeling

16 augustus 2012, 17.09 uur

Minister Hillen zet zijn handtekening onder het contract. Foto Ministerie van DefensieBemiddelingsorganisatie USG Restart spant zich de komende jaren in om ongeveer 6.000 Defensiemedewerkers naar een nieuwe baan te begeleiden. Minister Hans Hillen ondertekende hiervoor vandaag een contract met het concern.

Vanwege de grootschalige bezuinigingsoperatie bij Defensie verdwijnen er 12.000 functies. Het betekent dat de helft van dit personeel een baan moet zoeken buiten de krijgsmacht. USG Restart ondersteunt hen daarbij in samenwerking met de zogenoemde begeleidings- en bemiddelingsorganisatie van Defensie.

Gedreven

Hillen: “Defensiepersoneel beschikt over unieke kwaliteiten. USG krijgt te maken met een groep enorm loyale en gedreven werknemers. Wij moeten van hen afscheid nemen vanwege bezuinigingen, niet omdat zij op enige wijze tekort schoten. Ik vertrouw er op dat USG Restart er in zal slagen voor hen degelijk en zinvol werk te vinden, waar hun talenten en verworvenheden optimaal tot hun recht kunnen komen.”

USG Restart voert de opdracht uit samen met haar contractpartners Tempo-Team employability en POSG, een organisatie op het gebied van arbeidsmobiliteit in de publieke sector.


Sociale Media